Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране
4.8 3.8 5 23

Модуль оптичний Optolink SFP+-BIDI-12-20D 10G, 20km, LC, Tx 1270nm

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 281608

В наявності

0

Ціна з ПДВ:

1 097,60 грн

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: Optolink

Опис модуля Optolink SFP+-BIDI-12-20D/BIDI-13-20D

Модулі SFP+-BIDI-12-20D та SFP+-BIDI-13-20D служать інтерфейсом передачі даних по двом одномодовим волокнам на відстань до 20 км, працюють на довжині хвиль 1270 нм і 1330 нм використовуючи стандарти IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW.

Галузь застосування

  • 10GBASE-LR at 10.31Gbps
  • 10GBASE-LW at 9.95Gbps
  • інші оптичні лінії зв'язку
Основні можливості

  • роз'єм для оптичного кабелю: LC
  • відстань передачі до 20 км (SMF)
  • можливість гарячої заміни
  • низьке енергоспоживання
  • напруга живлення: +3.3 V
  • робоча температура: 0 ~ 70 °C
  • RoHS 6/6 сумісний
  • Digital diagnostic monitor
  • відповідає SFP+ Electrical MSA SFF-8431
  • відповідає SFP+ Mechanical MSA SFF-8432

Модуль відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу відповідно до міжнародного стандарту безпеки IEC-60825.

Основні характеристики

  • Форм-фактор: SFP
  • Тип роз'ємів: LC
  • Кількість використовуваних волокон: 1
  • Тип волокна: SМF
  • Відстань передачі даних, км: 20
  • Швидкість передачі даних, Гбіт/с: 10
  • Гаряча заміна: Так
  • RoHS: Так
  • Живлення, В: 3,3
  • Діапазон температур, °C: Експлуатація від 0 до +70
  • Габарити виробу, ШxВxГ, (мм): 13,9x10,32x57,4
  • Упаковка: Блістерна x 10 шт.
  • Гарантія: 1 рік
Робоча довжина хвилі, нм

  • SFP+-BIDI-12-20D:Tx:1270/Rx:1330
  • SFP+-BIDI-13-20D:Tx:1330/Rx:1270