Logo
img Вхід в В2В-портал
img
0
Обране
4.9 3.9 5 14

Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240AD-LC (1G, 40km, LC, Tx 1310nm)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 283020

В наявності

0

Ціна з ПДВ:

545,10 грн

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис моделі RCI SFP-WDM-SM-0240

SFP модуль SFP-WDM-SM-0240 AD-LC/BD-LC призначений для побудови оптичних ліній зв'язку, служить інтерфейсом передачі даних по одноволоконному одномодовому кабелю до 40 км. Підтримує можливість гарячої заміни.

Галузь застосування

  • Gigabit Ethernet 1000Base-LX
  • ATM
  • SONT/SDH/PDH
  • FDDI
  • Fiber Channel
Довжина роботи хвилі: лазера - 1310 нм, приймача - 1550 нм

Основні характеристики

  • Максимальна довжина одноволоконного одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 40 km
  • Робоча температура: 0 ~ 70°C
  • Напруга живлення: +3.3 V
  • Роз'єм для оптичного кабелю: LC

Оптичний модуль SFP-WDM-SM-0240 AD-LC\BD-LC відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу, спроектований за специфікацією Multi-source Agreement (MSA).

Основні характеристики

  • Форм-фактор: SFP
  • Тип роз'ємів: 1xLC
  • Кількість використовуваних волокон: 1
  • Тип волокна: SМ, 9/125 μm
  • Відстань передачі даних, км: 40
  • Швидкість передачі даних, Гбіт/с: 1
  • Гаряча заміна: Так
  • RoHS: Так
  • Живлення, В: 3,3
  • Діапазон температур, °C: Експлуатація від 0 до +70
  • Габарити виробу, ШxВxГ, (мм): 13,0x10,0x55,0
  • Упаковка: Блістерна x 10 шт.
  • Гарантія: 1 рік
Робоча довжина хвилі, нм

  • SFP-WDM-SM-0240AD-LC: Tx:1310/Rx:1550
  • SFP-WDM-SM-0240BD-LC: Tx:1550/Rx:1310