Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-120AD-LC (1G, 120km, LC, Tx1490nm)

код товару: 280534 В наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”
Ціна з ПДВ: 1 587,00 грн

Бажаєте дізнатись умови оптових закупівель? Залиште заявку на В2В-порталі і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис оптичного модуля RCI SFP-WDM-SM-120

SFP модуль SFP-WDM-SM-120 призначений для побудови оптичних ліній зв'язку, служить інтерфейсом передачі даних по одноволоконному одномодовому кабелю до 120 км. Підтримує можливість гарячої заміни.

Галузь застосування

  • Gigabit Ethernet 1000Base-LX
  • ATM
  • SONT/SDH/PDH
  • FDDI
  • Fiber Channel
Основні характеристики

  • Максимальна довжина одноволоконного одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 120 km
  • Робоча температура: 0 ~ 70 ° C
  • Напруга живлення: +3.3 V
  • Роз'єм для оптичного кабелю: LC

Оптичний модуль SFP-WDM-SM-120 відповідає вимогам лазерної безпеки 1-го класу, спроектований за специфікацією Multi-source Agreement (MSA).

Основні характеристики

  • Технічні характеристики модуля SFP-WDM-SM-120AD-LC
  • Форм-фактор: SFP
  • Тип роз'єму: 1xLC
  • Кількість використовуваних волокон: 1
  • Тип волокна: SМ, 9/125 μm
  • Робоча довжина хвилі, нм: 1490
  • Відстань передачі даних, км: 120
  • Швидкість передачі даних, Гбіт/с: 1
  • Гаряча заміна: так
  • RoHS: так
  • Живлення, В: 3,3
  • Діапазон температур, °C: експлуатація від 0 до +70
  • Габарити виробу, ШхВхГ, (мм): 13,0x10,0x55,0
  • Упаковка: блістер x 10 шт.
  • Гарантія: 1 рік

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”