img
0
Обране
4.8 3.9 5 12

Модуль оптичний RCI XFP-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 280532

Немає в наявності

0

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: RCI

Опис оптичного модуля RCI XFP-BIDI-13-20D

XFP-BIDI-13-20D сумісний з IEEE803.3ae 10Gbase-Bx, відстань передачі до 20 км. Модуль має передавач з DFB лазером та довжину хвилі 1330 нм, а вбудований підсилювач має довжину хвилі 1270 нм.

Модуль може працювати у температурному діапазоні від 0 ℃ до +70 ℃ та забезпечує оптимальне розсіювання тепла і відмінне електромагнітне екранування для використання модуля у 10 GbE системах.

Основні характеристики

  • Підтримує швидкість передачі даних від 9,95 до 11,1 Гбіт/с
  • Максимальна довжина лінії зв'язку 20 км з SMF
  • TX1330nm DFB лазерний передавач і RX1270nm PIN-приймач
  • Пакет XFP MSA з дуплексним роз'ємом LC
  • Дуже низький рівень електромагнітних завад і відмінний захист від електростатичного розряду
  • Посадочне місце XFP з можливістю гарячої заміни
  • +3,3 В одиночний джерело живлення
  • Діапазон температур від 0° C до 70° C