Модуль оптичний RCI XFP-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm)

код товару: 283046 Немає в наявності

Рейтинг0 із 5
(0 голосів)

(Нет голосов)
Інше в розділі “Оптичні модулі”

Хочете знати умови оптових закупівель? Залиште заявку і фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами.

Бренд: RCI

Опис модуля XFP-BIDI-13-60D

XFP-BIDI-13-60D сумісний з IEEE803.3ae 10Gbase-Bx, відстань передачі до 60 км. Модуль має передавач довжиною хвилі 1330 нм, а вбудований підсилювач має дожину хвилі 1270 нм.

Модуль може працювати у температурному діапазоні від 0 ℃ до +70 ℃ та забезпечує оптимальне розсіювання тепла і відмінне електромагнітне екранування для використання модуля у 10 GbE системах.

Основні характеристики

  • Підтримує швидкість передачі даних від 9,95 до 11,1 Гбіт/с
  • Максимальна довжина лінії 60 км з SMF
  • Лазерний передавач TX1330нм і приймач RX1270нм
  • Пакет XFP MSA з дуплексним роз'ємом LC
  • Дуже низький рівень електромагнітних завад і відмінний захист від електростатичного розряду
  • Посадочне місце XFP з можливістю гарячої заміни
  • +3,3 В одиночний джерело живлення
  • Діапазон температур від 0° C до 70° C

Переглянуті товари

Інше в розділі “Оптичні модулі”