img
0
Обране
4.8 3.8 5 1

Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1470nm-1530nm) LC/UPC

  • Деталі
  • Характеристики
Акція
Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1470nm-1530nm) LC/UPC
Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1470nm-1530nm) LC/UPC
Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1470nm-1530nm) LC/UPC
Мультиплексор оптичний Optolink MUX-DEMUX CWDM 1x4 TX (1470nm-1530nm) LC/UPC

код товару: 580973

Немає в наявності

0

Акційна ціна з ПДВ:

2 379,50 грн

Основні характеристики

Тип конектора
Довжина хвилі
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: Optolink

Опис CWDM-мультиплексору Optolink 1x4 каналів

Пасивний CWDM-мультиплексор вводу/виводу призначений для виведення двох дуплексних оптичних каналів по одному одномодовому волокну. Пристрій мультиплексування використовується для спільної роботи з джерелами CWDM-сигналів із несучими довжинами хвиль. Оптичні мультиплексори введення/виведення організовують фізичне середовище передачі даних і не залежать від типу переданих даних і протоколів.

Особливості:

  • Організація до 4 каналів в одному волокні
  • Швидкість передачі не обмежена
  • Повністю пасивний пристрій
  • Відсутність проблем "падіння", "перезавантажень"
  • Висока ізоляція каналів
  • Низьке відображення сигналу
  • Незалежність від протоколів передачі
  • Низька вартість одного каналу
  • Тип оптичного роз'єму: LC - для організації підсумовування/поділу каналів
  • Пластиковий корпус "ABS box"

  • Розміри

    4 Channel CWDM Module Component – Romsat.ua
    Основні характеристики

    • Спектральний діапазон, nm: 1260~1620
    • Робочі довжини хвиль, nm: 1470-1530
    • Відстань між каналами, nm: 20nm
    • Внесені загасання, dB: ≤1.4
    • Розв'язка між сусідніми каналами, dB: ≥30
    • Розв'язка між несусідніх каналами, dB: ≥40
    • Зворотні втрати, dB: ≥50
    • Спрямованість (між каналами), dB: ≥50
    • Поляризаційні втрати, dB: ≤0.3
    • PMD, ps: 0.1(DG)
    • Максимальна оптична потужність, mW: 500
    • Температура зберігання, ºC: -40~85
    • Робоча температура, ºC: -5~70
    • Тип волокна: Smf -28e(900um Loose tube)
    • Довжина волокна, cm: 1.0±0.1m
    • Габаритні розміри, mm: 100*80*10;80*60*12