img
0
Обране
4.8 3.9 5 30

Натяжний затискач Україна FST (для плоских та круглих FTTH кабелів діаметром до 5мм.)

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 580490

В наявності

0

Основні характеристики

Тип
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: Україна

Опис анкерного затискача FST

Анкерний затискач FST призначений для кріплення оптичних кабелів, зовнішніх патч-кордів плоского і круглого перерізу, мідножильних абонентських кабелів. Затискач повністю діелектричні, не містять металевих елементів в конструкції.

Принцип роботи затискача FST «механізм самозатяжки» - це забезпечує надійну фіксацію кабелю в затискачі без прослизання, перетирання і передавлювання.

Як він працює?

Кабель укладається по вставці, що встановлюється в основний корпус затискача. Зверніть увагу, щоб вхідна частина кабелю (проліт між опорами) збігався з напрямком напису «Span→» на затискачі.

У верхній частині вставки розташовані обмежувальні «вуха», що направляють і утримують кабель в правильному положенні при укладанні. Пластикова нить з'єднує вставку з корпусом і запобігає випаданню вставки під час монтажу. Зажим монтується кріпильної петлею за гак, траверсу (мін. Отвір в траверсі - 10 мм), кронштейн або іншу арматуру і щільно защипується в замок.

Конструкція: пластиковий корпус, вставка, кріпильна петля.

Рекомендований діаметр кабелю (ширина): до 4 мм
Діаметр вставки в місці укладання кабелю - 60 мм, що дозволяє використовувати затискач з усіма стандартами оптичних волокон *, пропонованих на ринку України: ITU G.652, ITU G.657 - «нечутливі до вигинів» та інші.

Матеріал: сплав полімерів, УФ-стійкий, морозостійкий.
Основні властивості матеріалу: міцність, температурна стабільність параметрів, стійкість до ударних, розтягуючих навантажень і тертя.

Навантаження: робоче - 1-1.5 кН, максимальна руйнівне - 2 кН
Розміри: 14х90х105 мм.