img
0
Обране

Новинка! Точка доступу hAP ax lite LTE6

31 липня 2023
news_28_07_23_mikrotik_july.png

Нова домашня точка доступу LTE від MikroTik

Найдоступніша домашня точка доступу LTE — компактна, швидка та достатньо потужна, щоб забезпечувати швидкісне підключення завдяки підтримці Wi-Fi 6 та RouterOS v7.

Маршрутизатор оснащений чотирма портами Gigabit Ethernet, двоядерним процесором ARM та 256 МБ оперативної пам'яті, що робить його надійним SOHO-роутером з мобільним зв'язком.

Додатково, hAP axe lite LTE6 має бездротовий зв'язок 2,4 ГГц Gen6 (802.11ax) та потужну антену 4,3 дБі, яка забезпечує високу продуктивність мережі. Новітні бездротові чіпи дають можливість отримати значне покращення швидкості в діапазоні 2,4 ГГц до 90%.

Особливість пристрою - підтримка мобільного Інтернету зі сталою швидкістю до 300 Мбіт/с завдяки агрегації несучих та вбудованому модему CAT6. Це величезна перевага в регіонах, де багато користувачів LTE. hAP axe lite LTE6 забезпечує кращу чутливість у багатолюдному середовищі та вищу ефективність у ситуаціях зі слабким сигналом у сільській місцевості. Від безпечного тунелювання VPN, формування пропускної здатності, брандмауера до контролю доступу користувачів, ви можете налаштувати його на свій розсуд.

hAP axe lite LTE6 є надійним і універсальним вибором для створення домашньої мережі зі стабільним з'єднанням та забезпеченням повного контролю над мережею.ROMSAT - офіційний дистриб'ютор MikroTik в Україні