img
0
Обране

Новий Mikrotik RB5009UPr+S+IN

22 липня 2022
Mikrotik RB5009UPr+S+IN з PoE-входами та виходами на кожному з 8 портів.png

Mikrotik RB5009UPr+S+IN з PoE-входами та виходами на кожному з 8 портів

Ця версія RB5009 має всі переваги попередньої моделі: Gigabit Ethernet, 2,5 Gigabit Ethernet і 10 Gigabit SFP+ для оптоволоконного підключення. Цього разу виробник додав PoE-вхід і PoE-вихід на всі вісім портів Ethernet. У поєднанні з 2-контактним роз’ємом і роз’ємом постійного струму ви отримуєте 10 окремих способів живлення. Подвійні резервні джерела живлення виведуть безперебійну роботу пристрою на новий рівень.

Всі варіанти живлення підтримують широкий діапазон напруги 24 – 57 В. Однак їх не можна комбінувати. Якщо ви використовуєте вихід PoE для живлення інших пристроїв, плата вибере джерело найвищої напруги (роз’єм постійного струму або 2-контактний роз’єм) для їх живлення.

Кожен вихідний порт PoE може забезпечити до 25 Вт живлення. Потужність усіх портів обмежена 130 Вт, чого має бути достатньо. Ви можете вказати максимальну доступну потужність джерела живлення вручну, якщо це необхідно. Що стосується функцій виходу PoE, новий RB5009 може змагатися з нашими легендарними комутаторами PoE: CRS354 і CRS328. У мінімальному розмірі та за найкращою ціною на ринку.

RB5009UPr+S+IN з PoE-входами та виходами на кожному з 8 портів
Невеликий форм-фактор пристрою стане у пригоді будь-де: від закритих дослідницьких центрів і офісів до величезних корпоративних серверних кімнат. І не забувайте, що ви можете встановити ЧОТИРИ з цих маршрутизаторів в один 1U місце стійки! З новим RB5009 виробник розширює можливості всіх малих і середніх інтернет-провайдерів, які завжди в пошуку найбільш економічно ефективних і надійних рішень. Це ідеальне доповнення до попередніх пристроїв GPEN – лінійки продуктів, призначених для заміни дорогих рішень GPON.


З такою кількістю варіантів живлення та міцним металевим новим корпусом RB5009 забезпечує доступну надійність.

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор MikroTik в Україні