img
0
Обране

Надходження на склад. Оптичні мікроскопи та засоби для очищення оптичних конекторів і волокон

17 листопада 2023
Надходження на склад. Оптичні мікроскопи та засоби для очищення оптичних конекторів і волокон

Надходження на склад

На нашому складі нова поставка оптичних мікроскопів та засобів для очищення оптичних конекторів та волокон. Наш асортимент поповнився наступними позиціями:

 • 590556 Волоконно-оптичний мікроскоп Optolink FOM-600V
  Ідеальний інструмент для перевірки та аналізу рівня забруднення оптичних конекторів різних типів, з 400-кратним збільшенням, дисплеєм HD LCD та 20-годинною роботою від Li-Ion батареї.

 • 530139 Серветки безворсові Optolink FOCW
  Товсті неткані серветки, спеціально створені для безподряпинового очищення поверхонь: легко розриваються, мають високу поглинальну здатність та портативний висувний дизайн.

 • 530137 Очищувач конекторів One-Click-2.5 (SC/FC/ST)
  інноваційний інструмент для ефективного очищення конекторів і адаптерів оптичних роз’ємів за одним рухом, забезпечуючи надійне видалення забруднень і підвищуючи якість сигналу в оптичних мережах.

 • 530138 Очищувач конекторів One-Click-1.25 (LC)
  Інструмент, розроблений для миттєвого та ефективного очищення оптичних конекторів та адаптерів. Зручний при обслуговуванні мереж зв’язку та різного оптичного устаткування.

Дане високоякісне обладнання та засоби для очищення є необхідними компонентами для забезпечення оптимального функціонування та обслуговування оптичних систем. 

Для отримання додаткової інформації або консультації, будь ласка, звертайтеся до вашого менеджера. Також нагадуємо, що B2B портал доступний для вас цілодобово.


РОМСАТ - ексклюзивний представник Optolink в УкраїніВсього товарів: 5

Інструменти та аксесуари