img
0
Обране
4.8 3.8 5 27

Пара оптичних модулів MikroTik S-3553LC20D S-35LC20D(1310nm/1550nm), S-53LC20D(1550nm/1310nm),1.25 Гб/с,20 км

  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

код товару: 288357

В наявності

0

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики
  • Документація

Бренд: MikroTik

Опис модуля MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D - це пара оптичних SFP модулів. S-35LC20D - це оптичний SFP-модуль з одним LC-роз'ємом зі швидкістю передачі даних 1.25 Gbps з довжиною хвилі T1310нм/R1550нм, який працює для з'єднань до 20 км і підтримує функцію DDM. S-53LC20D є однопрохідний оптичний SFP модуль 1.25 Gbps з LC-роз'ємом T1550нм/R1310нм, який працює для з'єднань до 20 км і підтримує функцію DDM.

Модель протестована і сумісна з моделями MikroTik RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S, а також з пристроями SFP інших виробників.

Основні характеристики

  • Довжина хвилі прийому/передачі даних: 1310nm; 1550nm
  • Швидкість передачі даних: 1.25 Гб / с
  • Тип оптичного роз'єму: LC UPC
  • Дальність зв'язку: 20 км
  • Тип оптоволокна: одномодове