4.8 3.8 5 29

Пігтейл Optolink SC/UPC-0.9мм, 1.5м (G.657A)

  • Деталі
  • Характеристики

код товару: 581610

В наявності

0

Основні характеристики

  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: Optolink

Опис оптичного пігтейлу Optolink SC/UPC (G.657A) LSZH

Оптичний пігтейл SС/UPC являє собою відрізок оптичного волокна в буферному покритті 0,9 мм і довжиною 1,5 метра, з конектором SC/UРС з однієї сторони. Зовнішня оболонка пігтейла виконана з LSZH матеріалу (Low Smoke Zero Halogen). Пігтейл використовується для окінцювання волокон оптичних кабелів в кросах або боксах.

Основні характеристики:

  • Оптичне волокно - G.657A
  • Малі вносимі втрати
  • Хороша відтворюваність
  • Висока температурна стабільність.

Характеристики оптичного пігтейлу Optolink SC/UPC (G.657A) LSZH

Параметр

Значення

Тип  

SС/UPC

Довжина пігтейла, м

1,5

Діаметр, мм

0,9

Кут (APC)

8 ± 0,3

Тип шнура

Simplex

Матеріал оболонки

LSZH (Low Smoke Zero Halogen)

Колір оболонки

Жовтий

Діаметр волокна, мкм

9/125

Робоча температура, t °С

-20 ÷ +70

Температура зберігання і транспортування, t°С

-30 ÷ +80