img
0
Обране
4.9 3.9 5 1

ПК Виклична станція клієнт BOSCH PRS-CSC-E (E-CODE)

  • Деталі
  • Документація

код товару: 731955

Немає в наявності

0

Ціна з ПДВ:

21 467,90 грн

Основні характеристики

  • Деталі
  • Документація

Бренд: BOSCH

Опис BOSCH PRS-CSC-E (E-CODE)

Клієнт ПК викличної станції PRS-CSC є клієнтську програму для PC Call Station і використовується в поєднанні з сервером PRS-SWCS. Ця програма працює з ОС Windows XP / Vista / 7 і може використовуватися на тому ж ПК, на якому використовується PRS-SWCS PC Call Server або на інших ПК. Для однієї ліцензії можна встановити і використовувати практично необмежену кількість клієнтських додатків PRS-CSC.

Інтерфейс користувача

Клієнт викличної станції PRS-CSC надає оператору графічний інтерфейс користувача, в якому оператор має можливість вибору попередньо встановлених викликів, додавання або видалення зон одним клацанням по відповідному значку, а також управління запуском, зупинкою або скасуванням таких викликів. Є можливість одночасної активації декількох викликів з одного клієнта. Значок зони відображає стан кожної зони. Бібліотека значків зон і фонових кольорів може бути змінена користувачем.

Вибір джерела фонової музики і регулювання гучності може виконуватися окремо для кожної зони. Налаштування джерела і гучності відображаються окремо для кожної зони за допомогою її значка.

Конфігурація

Налаштовуючи сервер PRS-SWCS можна встановлювати права доступу користувачів, наприклад, права на запуск певних встановлених викликів або права доступу до певних зон або графічним планам. До інтерфейсу користувача можна додати логотип компанії або ділянки, де розташований клієнт PRS-CSC. Можна також вибирати мову інтерфейсу зі списку підтримуваних мов, який постійно розширюється.

Особливості:

  • ПК-інтерфейс для операторів з оглядової схемою розташування зон у вікнах з вкладками
  • Настроюється доступ для різних користувачів
  • Управління викликами і джерелами фонової музики
  • Підтримка декількох мережевих контролерів в одній системі