img
0
Обране
4.9 3.9 5 28

Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-LR4 1310nm 10km 2LC DDM

  • Деталі
  • Характеристики
Новинка
Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-LR4 1310nm 10km 2LC DDM

код товару: 281307

Під замовлення

0

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: Optolink

Опис оптичного модуля Optolink QSFP-40G-LR4

QSFP-40GE-LR4 сумісний QSFP+ модуль призначений для використання в 40GBASE Ethernet пропускною здатністю до 10км по одномодовому волокну (SMF) з використанням довжини хвилі 1310нм через Duplexний LC-роз'єм.

Він забезпечує високу щільність і потужне рішення Ethernet 40GBASE для ЦОД, високопродуктивних обчислювальних мереж, додатків корпоративного ядра та розподільчого рівня. Він повністю відповідає стандартам QSFP+ MSA та IEEE 802.3 ba 40GBASE-LR4 та OTU3 C4S1-2D1

Основні характеристики

  • Тип модуля: Двоволоконний
  • Швидкість модуля: 40Gbps
  • Тип оптичного волокна: SMF
  • Довжина хвилі Tx: ~1310 нм
  • Довжина хвилі Rx: ~1310 нм
  • Оптичний бюджет: 7,6 дБ
  • Потужність випромінювання: від -5 до 2 дБм
  • Чутливість приймача: -12,6 дБм
  • Максимально допустимий рівень: 3,5 дБм
  • Форм-фактор модуля: QSFP+
  • Тип конектора модуля: LC
  • Максимальна відстань: 10 км
  • Відстань передачі (діапазон): 0.1-10 км.