img
0
Обране
4.8 3.8 5 22

Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-SR4 850nm 150m MPO DDM

  • Деталі
  • Характеристики
Новинка
Модуль оптичний Optolink QSFP-40G-SR4 850nm 150m MPO DDM

код товару: 281306

Під замовлення

0

Основні характеристики

Довжина хвилі
Дальність передачі даних
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: Optolink

Опис оптичного модуля Optolink QSFP-40G-SR4

Приймач QSFP-40G-SR4 сумісний QSFP+ має 12 волоконний роз'єм MTP/MPO, досягаючи зв'язку до 150м по OM4 MMF (100м над OM3). Кожен модуль QSFP+ індивідуально тестується для забезпечення надійності та сумісності, а вбудовані функції DDM/DOM контролюють робочий стан у режимі реального часу.

Він повністю відповідає стандарту QSFP+ MSA, RoHS, IEEE 802.3 ba 40GBASE-SR4, відрізняється низьким енергоспоживанням, високою компактністю, швидкістю 41.2 G і ідеально підходить для ЦОД, кампусів та обчислювальних мереж, мережевими мережами та транспортним обладнанням.

Основні характеристики

  • Тип модуля: Багатоволоконний
  • Швидкість модуля: 40Gbps
  • Тип оптичного волокна: MMF
  • Довжина хвилі Tx: 850 нм
  • Довжина хвилі Rx: 850 нм
  • Оптичний бюджет: 3,5 дБ
  • Потужність випромінювання: від -7,6 до 1 дБм
  • Чутливість приймача: -11,1 дБм
  • Максимально допустимий рівень: 3,5 дБм
  • Форм-фактор модуля: QSFP+
  • Тип конектора модуля: MPO
  • Максимальна відстань: 0,15 км
  • Відстань передачі (діапазон): до 0,15 км.