img
0
Обране
4.9 3.9 5 5

Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-25 Flex

  • Деталі
  • Характеристики
Новинка
Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-25 Flex
Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-25 Flex
Патчкорд FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC-25 Flex

код товару: 588096

В наявності

0

Основні характеристики

Тип конектора
Довжина
  • Деталі
  • Характеристики

Бренд: RCI

Опис патчкорда FTTH RCI SC/UPC-SC/UPC Flex

Оптичний патчкорд виготовлений з FTTH кабелю, з оптичними конекторами SC/UPC  відполірованими в заводських умовах.

Основне призначення - підключення абонентів в мережах PON, FTTH та інших оптичних мережах з глибоким проникненням оптики. Патчкорди виготовляються довжиною 25, 50, 75, 100, 125, 150, 200 метрів, або іншого розміру під замовлення.

Приставка Flex означає, що в даних патчкордах використовується одномодовое оптичне волокно зі зменшеними втратами при вигині, відповідно до рекомендацій G.657A1. 

Оболонка кабелю виконана з LSZH матеріалу, всередині є два пластико-арамідних зміцнюючих елементи.

Основні характеристики

  • Тип конекторів: SC/UPC
  • Вносимі втрати конектора, дБ: ≤0,3
  • Зворотне відбиття, дБ: ≤-50
  • Тип кабелю: FTTH
  • Розмір кабелю, мм: 3.0 × 2.0
  • Тип волокна: 9/125 (G657A1)
  • Колір оболонки: Чорний (білий під замовлення)
  • Матеріал оболонки: LSZH
  • Розміри кабелю, мм: 3.0 (± 0.1) * 2.0 (± 0.1)
  • Вага кабелю, кг/км: 7.5
  • Мінімальний радіус вигину, мм: 15
  • Згасання в кабелі, дБ/км: ≤0.4 при 1310 нм, ≤0.3 при 1550 нм
  • Максимальний натяг, Н: 80
  • Діапазон робочих температур, °C: - 20~+ 60