Оптичні модулі SFP+ 10G (Бренди: RCI)

Всього товарів: 16

Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м)
Код товару: 280549
В наявності
Модуль оптичний  SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm) Модуль оптичний SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm)
Код товару: 280460
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm)
Код товару: 283041
В наявності
Модуль оптичний  SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283042
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-31-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-31-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283072
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283040
В наявності
Модуль оптичний  SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283058
В наявності
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м)
Код товару: 283115
В дорозі
1 204.00грн
Акція
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м)
Код товару: 280533
В дорозі
Модуль оптичний  SFP+-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний SFP+-BIDI-13-40D (10G, 40km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283025
В дорозі
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-60D (10G, 60km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283014
В дорозі
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-40D (10G, 40km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283024
В дорозі
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-13-20D (10G, 20km, LC, Tx 1330nm)
Код товару: 283012
В дорозі
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-60D (10G, 60km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283013
В дорозі
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-12-20D (10G, 20km, LC, Tx 1270nm)
Код товару: 283001
В дорозі
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ZR (10G, 80km, 2LC, Tx 1550nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ZR (10G, 80km, 2LC, Tx 1550nm)
Код товару: 283032
Немає в наявності
4.6 45