img
0
Обране

Оптичні модулі SFP+ 10G (Бренди: RCI)

Всього товарів: 17

Модуль оптичний RCI SFP+-10G-RJ45 10G SFP+ RJ45 1000/10000M 30m Модуль оптичний RCI SFP+-10G-RJ45 10G SFP+ RJ45 1000/10000M 30m
Код товару: 280543
В наявності
2 224.80грн
Акція Новинка
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-5M (Copper,10G, 5м)
Код товару: 283115
В наявності
1 112.40грн
Акція
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-3M (Copper,10G, 3м)
Код товару: 280549
В наявності
741.60грн
Акція
Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м) Модуль оптичний з кабелем RCI SFP+-DAC-1M (Copper,10G, 1м)
Код товару: 280533
В наявності
482.00грн
Акція
Модуль оптичний  SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm) Модуль оптичний SFP+-10G-SR (10G, 300m, 2LC, Tx 850nm)
Код товару: 280460
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ER (10G, 40km, 2LC, Tx 1550nm)
Код товару: 283041
В наявності
3 708.00грн
Акція
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LRM (10G, 2km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283042
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-LR (10G, 20km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283040
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ZR (10G, 80km, 2LC, Tx 1550nm) Модуль оптичний RCI SFP+-10G-ZR (10G, 80km, 2LC, Tx 1550nm)
Код товару: 283032
Під замовлення
Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP+-BIDI-1310-03D (10G, 3km, LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283058
Немає в наявності
4.8 28