Всього товарів: 99
Доступ до Інтернету став невід’ємною частиною сучасного життя. Вдома й на роботі, в транспорті та на відпочинку, вдень і вночі – він має бути завжди під рукою.
Плутанина між ними виникла тоді, коли в роутерах з’явилися передавачі сигналу Wi-Fi, що дозволило поєднати функціонал одразу двох приладів, у подальшому створюючи все нові модифікації. Різниця між роутером і точкою доступу не означає, що не можна об’єднувати їхні зусилля, у такому випадку знадобляться порти для проводового підключення точки доступу до роутера, WAP розширює зону покриття Wi-Fi.
Застосування бездротових точок доступу означає згоду з тією умовою, що остаточне рішення про приєднання нових пристроїв залишається за інтернет-провайдером.
Підсумовуючи, вай фай точка доступу та роутер мають деякі відмінності:
Найчастіше вона використовується з метою забезпечення зв’язку мобільних пристроїв (а також планшетів, ноутбуків, принтерів) зі стаціонарною локальною мережею. Wi-Fi точка доступу для дому та офісу – оптимальний вибір. У декількох невеликих приміщеннях достатньо використовувати всього одну WAP, це гарантуватиме стабільний прийом Wi-Fi сигналу.
Бездротове покриття в будинку – це, перш за все, про мобільність і високу швидкість передачі даних. В наш час Інтернет вважається благом першої необхідності, суспільство вимагає доступу до нього усюди, куди ступає людина. Тому великою популярністю користуються також вуличні точки доступу в публічних місцях: у аеропортах та на вокзалах, в парках і на площах. Персональна (переносна) точка доступу забезпечує бездротовий доступ до Інтернету всюди, де він знадобиться – в машині, на природі тощо. Портативна точка доступу дарує комфорт і свободу пересування.
Точка доступу для роздачі Інтернету не видає IP, не під’єднується до провайдера, немає вбудованого брандмауера. Вона отримує інтернет-сигнал від роутера або модема, а потім роздає його по Wi-Fi.
Діапазони 2,4 і 5 ГГц вважаються стандартними, хоча універсальною частотою можна назвати тільки 2,4 ГГц – її підтримують практично всі пристрої. А ось частоту 5 ГГц розпізнають лише топові моделі нового покоління, що дозволить їм працювати на більшій швидкості. Майбутнє наближається: розробляються частоти 11, 24 і 60 ГГц, деякі провідні виробники (MikroTik, Ubiquiti) вже випускають Wi-Fi обладнання, що працює на цих частотах. Оскільки Wi-Fi-технології стрімко розвиваються, стандарти передачі даних постійно вдосконалюються.
Вибір кращої моделі точки доступу починається з того, що ви визначаєтесь з призначенням пристрою, перед покупкою також обов’язково слід проаналізувати технічні характеристики Wi-Fi точок доступу. Ціна на Wi-Fi точку доступу залежить від безлічі факторів: потужності вихідного сигналу, швидкості передачі інформації, підтримуваних стандартів і частот, кількості та типу антен. Купити точку доступу Wi-Fi нескладно – вибір величезний, на будь-який смак і бюджет.