TEKTELIC

TEKTELIC надає комплексне IoT рішення технології LoRaWAN (пристрої, шлюзи, мережевий сервер, сервер геолокації, сервер OAM, а також універсальні або користувальницькі додатки). Компанія підтримує всіх інших постачальників SW & Network Server - Loriot, Actility, TTN/TTI. Продукти TEKTELIC мають високу продуктивність і доступні ціни.

Обладнання TEKTELIC відомо кращими у своєму класі показниками операторського класу, діапазоном доступних функцій, високою надійністю, а також найнижчою сукупною вартістю володіння. Окрім того, TEKTELIC має найбільш різноманітне портфоліо базових станцій і девайсів на ринку, в порівнянні з будь-якими іншими постачальниками LoRaWAN. TEKTELIC має команди фахівців з досліджень, розробки та підтримки клієнтів в Північній і Південній Америці, Європі та Азії для забезпечення місцевого розвитку та підтримки.

Більш того, базові станції TEKTELIC для зовнішнього застосування поставляються з продуктивністю до 15 років, вбудованими високочастотними фільтрами. Всі зовнішні інтерфейси базових станцій зовнішнього застосування мають вбудований блискавкозахист і захист від електростатичних розрядів, підтримують -40C до + 60C, а також рівень захисту IP-67.

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор TEKTELIC в Україні

icon-sert Офіційний дистриб'ютор

Маєте питання чи пропозиції?
Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами


Бути нашим партнером - вигідно!

Бажаєте стати нашим партнером? Заповніть просту форму, ми розглянемо її та дамо Вам відповідь найближчим часом