img
0
Обране

Tektelic

TEKTELIC комплексне IoT-рішення

TEKTELIC надає комплексне IoT рішення технології LoRaWAN (пристрої, шлюзи, мережевий сервер, сервер геолокації, сервер OAM, а також універсальні або користувальницькі додатки). Компанія підтримує всіх інших постачальників SW & Network Server - Loriot, Actility, TTN/TTI. Продукти TEKTELIC мають високу продуктивність і доступні ціни.

TEKTELIC – кращий в своєму класі

Обладнання TEKTELIC відомо кращими у своєму класі показниками операторського класу, діапазоном доступних функцій, високою надійністю, а також найнижчою сукупною вартістю володіння. Окрім того, TEKTELIC має найбільш різноманітне портфоліо базових станцій і девайсів на ринку (наприклад, датчики TEKTELIC), в порівнянні з будь-якими іншими постачальниками LoRaWAN. TEKTELIC має команди фахівців з досліджень, розробки та підтримки клієнтів в Північній і Південній Америці, Європі та Азії для забезпечення місцевого розвитку та підтримки.

Базові станції TEKTELIC

Більш того, базові станції TEKTELIC для зовнішнього застосування поставляються з вбудованими високочастотними фільтрами. Всі зовнішні інтерфейси базових станцій зовнішнього застосування мають вбудований блискавкозахист і захист від електростатичних розрядів, підтримують -40C до + 60C, а також рівень захисту IP-67.

Базові станції TEKTELIC в Romsat.ua - офіційний дистрибутор Тектелік в Україні

Базові станції, які викорстовуємо в проєктах:

  1. Базова Станція внутрішня KONA MICRO (MICI1NEU868)
  2. Базова Станція вулична KONA MACRO (MICO1LEU868)
  3. Базова Станція внутрішня KONA MICRO Lite (PICI1NEU868)
Читайте також:

Більше 500 тис. пристроїв по всьому світі

В мережах, побудованих на обладнанні TEKTELIC, використовується метод адаптивної передачі  (AMR), для автоматизованого визначення швидкості передачі даних, що збільшує час автономної роботи кінцевих пристроїв, а також загальну ємність мережі LoRaWAN.
Рішення TEKTELIC на базі більш ніж 500 000 пристроїв розгорнуті по всьому світу в партнерстві з  виробниками та інтеграторами.

Офіс підтримки TECTELIK відкрито в Києві в 2019 році. Це забезпечує динамічну та професійну експертну підтримку партнерам на всіх стадіях реалізації проєктів.

РОМСАТ - офіційний дистриб'ютор TEKTELIC в Україні

Маєте питання чи пропозиції? Заповніть просту форму, наш спеціаліст найближчим часом зв’яжеться з Вами

Продукция Tektelic

Всього товарів: 17