img
0
Обране

Завершено! Чорна п'ятниця – Знижки на телеком!

25 листопада 2022
Чорна п'ятниця – Знижки на телеком! - romsat.ua

Вийшли із "блекауту" та одразу запускаємо "блек фрайдей" по телеком обладнанню з енергійними знижками, які витримають заряд лише до 30 листопада 2022 (включно). У 2021 році акція була настільки успішна, що товар закінчився за 2 дні. Поспішайте!

Умови акції: Завершено!

  • Період акції з 25 по 30 листопада (включно);
  • Кількість акційного товару обмежено наявністю на складах;
  • Акція дійсна для клієнтів РОМСАТ (оператори зв'язку, дилери, підприємства).

Всього товарів: 33

Інтерфейсні модулі

Трансмодулятор WISI OM20 064S (6x DVB-S/S2 в IP, 4x CI) Трансмодулятор WISI OM20 064S (6x DVB-S/S2 в IP, 4x CI)
Код товару: 220651
В наявності
84 357.00грн
Акція
Трансмодулятор WISI OM11 0648 (6x DVB-T/T2/C in, 8x QAM/COFDM + 4 CI) Трансмодулятор WISI OM11 0648 (6x DVB-T/T2/C in, 8x QAM/COFDM + 4 CI)
Код товару: 220654
В наявності
80 340.00грн
Акція

Модулятори

Модулятор QAM WISI GT BLE 23 (IP to 12 QAM Edge Modulator) Модулятор QAM WISI GT BLE 23 (IP to 12 QAM Edge Modulator)
Код товару: 220652
Немає в наявності

WiFi маршрутизатори

Wi-Fi ретранслятор Totolink EX200 Wi-Fi ретранслятор Totolink EX200
Код товару: 289064
В наявності
749.00 грн.
Бездротовий ретранслятор Wi-Fi Totolink EX200 Бездротовий ретранслятор Wi-Fi Totolink EX200
Код товару: 289776
В наявності

SFP+ 10G

Зварювальні апарати та сколювачі

Сколювач оптичного волокна SKYCOM T-905 Сколювач оптичного волокна SKYCOM T-905
Код товару: 591105
В наявності

Абонентські термінали

Діелектричний самонесучий ADSS

Вимірювальне обладнання оптичних мереж

Рефлектометр оптичний Grandway FHO5000-T40F-PM-TS-FM (1310/1550/1625) Рефлектометр оптичний Grandway FHO5000-T40F-PM-TS-FM (1310/1550/1625)
Код товару: 590533
В наявності
111 672.60грн
Акція

Оптичні муфти

Оптична муфта RCI FOSC-DHM-B4-05 Оптична муфта RCI FOSC-DHM-B4-05
Код товару: 581299
В наявності
Муфта оптична RCI FOSC-BHSm-04/12-1-12 Муфта оптична RCI FOSC-BHSm-04/12-1-12
Код товару: 581025
Немає в наявності

Інструменти та аксесуари

Внутрішньо-об'єктовий, будинковий (RISER/DROP)

Кабель оптичний RCI R-096-DS-F06 (16x6F) WH LSZH G.657A Кабель оптичний RCI R-096-DS-F06 (16x6F) WH LSZH G.657A
Код товару: 581319
В наявності
Кабель оптичний RCI R-064-DS-F04 (16x4F) WH LSZH G.657A Кабель оптичний RCI R-064-DS-F04 (16x4F) WH LSZH G.657A
Код товару: 581318
В наявності
Кабель оптичний RCI R-024-DS-F12WH Кабель оптичний RCI R-024-DS-F12WH
Код товару: 520532
В наявності

З тросом

Кабель оптичний RCI O-CFP(NA)MP-012 E9/125/Flex (1,5 кН) Кабель оптичний RCI O-CFP(NA)MP-012 E9/125/Flex (1,5 кН)
Код товару: 520337
Немає в наявності
8.00грн
Акція

Кабель Вита пара

Кабель KLM UTP 4Pх0.5 PE CCA B 305m (чорний) Кабель KLM UTP 4Pх0.5 PE CCA B 305m (чорний)
Код товару: 120240
В наявності
Кабель KLM UTP 4Pх0.5 PVC CCA W 305m (білий) Кабель KLM UTP 4Pх0.5 PVC CCA W 305m (білий)
Код товару: 120086
В наявності

Медіаконвертори

Оптичні бокси