img
0
Обране

Оптичні модулі SFP 1G (Бренди: RCI)

Всього товарів: 22

Модуль оптичний RCI SFP-2MM-850-05 (SFP-2MM-850-05) Модуль оптичний RCI SFP-2MM-850-05 (SFP-2MM-850-05)
Код товару: 283026
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0220 1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0220 1G, 20km, 2LC, Tx 1310nm
Код товару: 280990
В наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2MM-1310-2-100Mb (100Mb, 2km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP-2MM-1310-2-100Mb (100Mb, 2km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283070
Немає в наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2MM-1310-2 (1G, 2km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP-2MM-1310-2 (1G, 2km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283059
Немає в наявності
Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0240 (1G, 40km, 2LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP-2SM-0240 (1G, 40km, 2LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283033
Немає в наявності
Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240AD-LC (1G, 40km, LC, Tx 1310nm) Модуль оптичний RCI SFP-WDM-SM-0240AD-LC (1G, 40km, LC, Tx 1310nm)
Код товару: 283020
Немає в наявності
4.6 44